Organisatie

20150625EOC1742

Hoofd opleiding
Peter Jeltema

Coördinator voetbalzaken
Christa Angenent

Administratieve ondersteuning voetbalzaken
Jody Sijbolts

TCM'ers+assistenten
Alfons Arts
Gerard Wiekens
Marcel van Buuren
Paul Matthijs
Sander van Gessel
Bote Talsma
Jeroen Scholma
Byron Bakker

Keeperstrainers                                          
Bas Roorda
John van Rotterdam
Robert Smit
 
Inspanningsfysioloog
Robbert de Groot

Fysiektrainers
Jarno Voorintholt
Jan Arend Vredeveld

Coördinator Regionale voetbalschool (RVBS)
Byron Bakker

Administratieve ondersteuning RVBS
Jorn Dekkers

Trainers RVBS
Ferdi Görgülü
Egge Knol
Tristan Kalsbeek
Benjamin Sietsma
Peter de Boer
Arno Nijenbanning
Melchior Schoenmakers

Teamondersteuning
Theo Bloem
Henk Vegter
Theo Terpstra
Jack Jans
Jaimie Apol
Alfons de Graaf
Albert Brommer
Bart Uilenberg
Arnold Heikens

Clubarts opleiding
Hans de Vries

Coördinator medisch
Sven Aukes

Fysiotherapeut
Jesse Renken
 
Verzorgers
Erzo Kuiters
Sandra Vos
Johan van der Ploeg
Diedrich Streuper
Wildrik Bouman
Jan Bakker

Sportwetenschappers
Wouter Frencken
Tom Bergkamp
Floris Goes
Mees van der Linde
Laurens Frik
Rick Stoop
Kyrill Visser
Jody Sijbolts
Jorn Dekkers
Benjamin Sietsma 

Topsportbegeleider
Thomas Waanders

Coördinator studie
Christiaan Geersinga

Taalvrijwilliger
Fijbe Kruizinga
 
Sportdiëtist
Linda Swart

Hoofd jeugdscouting
Arno de Jong

Administratieve ondersteuning scouting
Robert Bollegraaf

Jeugdscouts
Fred Bijleveld
Harm Boonstra
Johan Bouwman
John Draaijer
Johan Gritter
Rick Havinga
Egbert Hoving
Jan Jager
Peter Kleusener
Rick Langendoen
Joost Lutke
Theo Metz
Bert Mooibroek
Jan Plagge
Joop Reijinga
Hans Schieving
Fred Schreuder
Stephan Siahaya
Bart Straatman
Nico Straatman
Willem Volders
Tammo van Weerden
 
Chauffeurs   
Hein Dalmolen
Jacob Hettinga
Albert Katerborg
Michel Marion
Sabine Mulder
Nico Pruim
Appie Straatman
Willem van der Weerd
Roel Winters
Nico van der Woude

Begeleiding gastgezinnen
Ger Niestijl
Jack Jans
Hans Lubbers

Gastgezinnen
Fam. Borkhuis-Dekker
Fam. Van Bree-Bolwijn
Fam. Emanuelson-Griffith
Fam. Hovingh
Fam. Huften
Fam. Stoelwinder-Veldhuis
Fam. Swabedissen
Fam. De Vries
Fam. Wielfaert
Fam. Wind
Fam. Zwiers-Dekker

Gastheer en gastdame
Anno Plat
Els Plat

Clubscheidsrechter/
Scheidsrechterontvangst onder-23
Bert Kamstra
 
Omroeper onder-23
René Scharenborg

Wedstrijdsecretaris
Anno Plat

Fotograaf opleiding                  
Jan Westman

Vrienden van de opleiding
Enno van der Werff

Consul
Joop Schokker