Organisatie

tszc opleiding

Hoofd Voetbalontwikkeling Bovenbouw
Sander van Gessel

Hoofd Voetbalontwikkeling Onderbouw
Byron Bakker

Hoofd jeugdscouting
Arno de Jong

Coördinator Voetbalzaken Opleiding
Christa Angenent

Coördinator Voetbalzaken Onderbouw
Valerie Overkamp

Trainers
Sander van Gessel
Melchior Schoenmakers
Paul Matthijs
Peter Hoekstra
Bjorn Zwikker
Dirick Jan van Strien
Byron Bakker
Jeroen Scholma
Peter de Boer

Assistent-trainers
Arnold Kruiswijk
Jordi Biemolt
Mika Eering
Wisse Nomden
Matthijs Boer

Keeperscoaches                                        
Marcel Groothof
Robert Smit
 
Fysiektrainers
Rob Braat
Sjaantje Nanne
 
Topsportbegeleider
Luca Leithuijser

Sportwetenschapper
Mees van der Linde

Clubarts Opleiding
Bram Bessem

Fysiotherapeuten
Maarten Ernsten
Tim van Hoorn
Wouter de Vroome

Verzorgers
Diederich Streuper
Jan Bakker
Sandra Vos
Lotte van der Linden
Sanne Hollander

Studiecoördinator
Christiaan Geersinga

Studiebegeleiders
Jaap Bakker
Egge Knol

Teammanagers
Jack Jans
Theo Terpstra
Hans Lubbers
Lisenka de Bruin
Niels van der Wijk
Arnold Heikens

Hoofdtrainers Voorselectie
Floris van Es
Frank Wolters
Zeb Tjie a Njiem

Trainers Voorselectie
Don Iperenburg
Gijs Stuart
Jarnick Lourens
Niek Vreeman
Patrick Bos
Pelle van Slageren
Petra Hogeveen
Rick Hansen
Robin ten Katen
Thymen Ubink
Mark Jagt
Martin Darnewiel
Bryan Davies


Taalvrijwilligers
Margriet Bruining
Fijbe Kruizinga
Jurjen Nieboer
Ingeborg van Veldhuizen-Prinsen
 
Jeugdscouts
Tammo van Weerden
Tonnie Dreier
Egbert Hoving
Johan Gritter
Harry Boonstra
Francis Veenema
Peter Roffel
Willem Volders
Johan Bouwman
Jack Buter
Bart Straatman
Nico Straatman
Rick Havinga
Fred Schreuder
Fred Bijleveld
Rutger Jan Buijs
Jan Jager
Peter Klausener
Theo Metz
Jaap van der Weide
Jan Louwes
Erik Wildeman
Tigran Gazarjan
Robert Bollegraaf
 
Gastgezinnen
Jacobine Huften
Fam. Stoelwinder-Veldhuis
Fam. De Vries
Fam. Klein Lankhorst
Fam. Potstra-Hazekamp
Fam. Van Veldhuizen

Begeleiding gastgezinnen
Hans Lubbers
Jack Jans
Theo Terpstra
 
Arbitrage
Alfons de Graaf
Bert Kamstra
Jaimie Apol
Henk Mulder
Jacob Hettinga
Laura van der Giezen
Ruben Koetje


Videoanalist Opleiding
Mikaël van Zwam


Fotograaf opleiding                 
Jan Westman

Social media Opleiding
Damian Vos

Conciërge
Jakob Klaassens
 
Gastheer
Anno Plat

KNVB Consul
Joop Schokker

Hoofd groundsman
Rowin Jansen

Assistent groundsman
Jelte Omta

Stagiaires
Teun Stegeman
Anneke Ellens
Lars Gerrits
Jitske van Eck
Thymen Ubink
Mirte Wegman
Marc Vegter
Luca Bessem
Mark Boertien
Maarten ter Vaarwerk
Jelmer Timpert
Mandy Terpstra
Arnout Stabler