string(103) "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)"

Meer dan 7.600 kaarten verkocht, donderdag ‘stoeltjesdag’ in stadion.

Maandag 15 juni 2020 om 16:00

De teller van het aantal verkochte kaarten voor het seizoen 2020/2021 staat op 7.607. Daarvan hebben 401 supporters een vijfjaarkaart aangeschaft, 7.206 supporters kochten een seizoenkaart. Aankomende donderdag (18 juni) staat de jaarlijkse zogenaamde ‘stoeltjesdag’ op het programma in het Hitachi Capital Mobility Stadion. Supporters die nog geen seizoenkaart hebben – en willen zien op welke stoel ze eventueel kunnen zitten – zijn tussen 10.00 uur en 17.00 uur welkom in het stadion en daar op een beschikbare plek plaatsnemen en vervolgens een stoel naar keuze uitkiezen.

Met 7.607 verkochte kaarten loopt de seizoenkaartverkoop, ruim een maand na de start van de campagne ‘Laat ons weer eens juichen’, nog altijd gestaag door. Seizoenkaarthouders die hun kaart tot aan vandaag (maandag 15 juni) verlengen, zijn ook in het seizoen 2020/2021 verzekerd van hun huidige plaats in het Hitachi Capital Mobility Stadion.
 
Stoeltjesdag
De vrije verkoop van seizoenkaarten start aankomende donderdag 18 juni met de jaarlijkse stoeltjesdag in het stadion. Voetballiefhebbers, die een seizoenkaart willen aanschaffen voor de Trots van het Noorden, kunnen donderdag vanaf 10.00 uur in het stadion een vrije plek uitkiezen en hebben daarbij de mogelijkheid om letterlijk te kijken wat het uitzicht op het veld is vanaf de gekozen plek op de tribune.
 
FC Groningen ontvangt haar supporters met koffie of thee. Vanzelfsprekend worden alle geldende coronarichtlijnen van het RIVM in acht genomen. De stoeltjesdag in het Hitachi Capital Mobility Stadion is donderdag 18 juni van 10.00 uur tot 17.00 uur.

japanse fan

Posters
De posters met de uiting ‘Laat ons weer eens juichen’ duiken ook op steeds meer plaatsen in het buitenland op. Waren er tot vorige week al posters gesignaleerd in Bulgarije, Rome en Berlijn. Dit weekend deelden FC-supporters foto’s vanuit onder meer Noorwegen, Engeland – waar de poster werd gefotografeerd bij de stadions Aston Villa en Manchester United – en kreeg de FC zelfs een foto opgestuurd vanuit Japan.
 
Hoofdsponsor Office Centre heeft een prachtige beloning gehangen aan supporters die de FC-poster op een zichtbare plaats hebben opgehangen en zo laten zien achter de club te staan. Office Centre stelt voor een wedstrijd in het seizoen 2020/2021 twee kaarten beschikbaar in hun eigen skybox. Daarnaast mogen de winnaars na afloop van de wedstrijd mee het veld op om de Office Centre Man of the Match bloemen te overhandigen. Iedereen die een foto van of met de poster instuurt via www.fcgroningen.nl/laatonsweereensjuichen maakt kans op deze schitterende prijs.
 
Vaderdag
FC Groningen Horeca geeft supporters de mogelijkheid om Vaderdag dit jaar (aankomende zondag 21 juni) extra bijzonder te maken. Vier Vaderdag bij FC Groningen met het Vaderdag-arrangement. Er is keuze uit een Vaderdag-brunch of Vaderdag-diner met uitzicht op het veld. Een ideaal en uniek cadeau voor alle vaders die van voetbal houden. Meer informatie en reserveren kan via: https://www.fcgroningen.nl/horeca/reserveren.

vaderdag

Gerelateerd nieuws.

4 dagen geleden

‘Ik ben een spits die met zijn hart speelt’

4 dagen geleden

Spits Oskar Zawada tekent in Euroborg

4 weken geleden

Een speciale middag voor FC-supporter Silte