onder-17

55onder17teamfoto20160822JV4032

Selectie FC Groningen onder-17

Naam Geboortedatum Vorige club
Doel
Mats Roorda                                          26-01-2000   Wilhelmina Boys
Oscar Hooiveld                              12-01-2001           Be Quick 1887
Verdediging
Tapmahoe Sopacua                               04-05-2000    Hoogezand
Luka Prljic                                          06-09-2000       Achilles 1894
Ken Raghoebar                                      31-12-2000   Be Quick 1887
Ayoub Haddad                                       18-02-2001  ASV De Dijk
Leonel Miguel                         24-03-2001                  vv Zuidhorn
Sil Bos                                                              12-04-2001    vv Heerenveen
Thomas Poll                                          28-08-2001   SJO Winsum
Pim Betzema                                          29-10-2001   Be Quick 1887
Middenveld
Mees Gootjes                                         13-04-2000   ONR
Ludovit Reis                                       01-06-2000      SV Hoofddorp
Rano Burger                                           21-06-2000   Zaanlandia
Daniel van Kaam                               23-06-2000       vv Appingedam
Ousmane Barry                                      24-06-2000   Velocitas 1897
Max Hamelink                                      26-03-2001    vv Helpman
Joris Reiziger                                    18-06-2001         Be Quick 1887
Aanval
Sam Crowther                                                     03-04-2000  GRC Groningen
Darlin van der Werff                             24-05-2000   AFC
Abraham Misehouy                               13-12-2000      AFC
Remco Balk                                           02-03-2001  vv Zuidhorn
Giovanni Zwikstra                              06-03-2001      Noordpool UFC
Staf
Sander van Gessel                   Trainer/coach
Paul Matthijs                           Assistent-trainer
Ommar Jager                          Stage-trainer   
Jarno Voorintholt                    Fysiektrainer
Alfons de Graaf                      Teamleider
Wildrik Bouman                     Verzorger

Competitie indeling Onder-17 Eredivisie

PSV
Feyenoord
Ajax
Sparta Rotterdam
AZ
Vitesse
FC Volendam
FC Utrecht
ADO Den Haag
PEC Zwolle
FC Groningen
Almere City FC
FC Emmen
NEC/FC Oss
 
FC Groningen onder-17 speelt de thuiswedstrijden doorgaans op zaterdagmiddag om 12.30 uur op het kunstgras van Sportpark Corpus den Hoorn.