onder-13

Onder-13 2019 2020

Selectie FC Groningen onder-13 2019/2020

Naam Geboortedatum Vorige club(s) RVBS
Doel
Arend Jan van de Wetering 19-02-2007 d’Olde Veste ’54 ---
Merlijn van der Veen 08-03-2007 Be Quick 1887, Actief Assen
Veldspelers        
Sylvan Zwerver 08-01-2007 Be Quick 1887, VVK Roden
Jismerai Scheffer 17-01-2007 GRC Groningen Bedum
Björn Veldhuis 14-02-2007 Drachtster Boys, vv Drachten Roden
Bilal Soussi 26-03-2007 GVAV-Rapiditas, Gruno Bedum
Thomas van Noort 03-04-2007 NEC Delfzijl Bedum
Lukas Nieuwenhuis 22-05-2007 Faenstars Roden
Lars Venhuizen 03-06-2007 NEC Delfzijl, vv Omlandia Bedum
Joas de Ruiter 02-07-2007 ACV Assen Assen
Dennis Heijne 26-07-2007 sc Stadskanaal Wildervank
Stijn Weggemans 12-08-2007 vv Zuidhorn Roden
Sverre Tuil 22-08-2007 NEC Delfzijl Bedum
​Jonas de Graaf 12-09-2007 vv Gorecht Roden
Mats Hoorndijk 12-10-2007 SJO DVC Wildervank
Edu Sabandar 11-12-2007 vv Hoogeveen Hoogeveen
Staf
Jeroen Scholma Trainer/coach
Boele Terpstra Assistent-trainer
Peter de Boer Assistent-trainer
Johan Ghebrehiwot Assistent-trainer
Theo Terpstra Teamleider
Jesse Renken Fysiotherapeut
Hans de Vries Clubarts opleiding

Speelschema Eredivisie Hoog/Laag 2019/2020

Datum Wedstrijd Aanvang
Zaterdag 31-08-2019 Willem II – FC Groningen o.13 (beker) 3-5
Woensdag 11-09-2019 FC Groningen o.13 – Sparta Rotterdam 18.30 uur
Zaterdag 14-09-2019 PSV – FC Groningen o.13  11.00 uur
Zaterdag 21-09-2019 FC Twente – FC Groningen o.13 12.30 uur
Zaterdag 28-09-2019 FC Groningen o.13 – Vitesse  11.30 uur
Zaterdag 05-10-2019 Ajax – FC Groningen o.13 13.00 uur
Zaterdag 12-10-2019 FC Groningen o.13 – AZ 11.30 uur
Zaterdag 19-10-2019 Feyenoord – FC Groningen o.13 14.30 uur
Zaterdag 26-10-2019 Sparta Rotterdam – FC Groningen o.13  12.00 uur
Zaterdag 02-11-2019 FC Groningen o.13 – PSV  11.30 uur
Zaterdag 09-11-2019 FC Groningen o.13 – FC Twente  11.30 uur
Zaterdag 16-11-2019 Vitesse – FC Groningen o.13  13.00 uur
Zaterdag 23-11-2019 FC Groningen o.13 – Ajax 11.30 uur
Zaterdag 07-12-2019 AZ – FC Groningen o.13 12.45 uur
Zaterdag 14-12-2019 FC Groningen o.13 – Feyenoord 12.30 uur
Zaterdag 25-01-2020 FC Groningen o.13 - Willem II 11.30 uur
Zaterdag 01-02-2020 NEC - FC Groningen o.13 (beker) 12.00 uur
Zaterdag 08-02-2020 FC Groningen o.13 - PEC Zwolle 10.30 uur
​Zaterdag 15-02-2020 Zeeburgia - FC Groningen o.13 13.00 uur
​Zaterdag 29-02-2020 FC Groningen o.13 - FC Twente 10.30 uur
​​Zaterdag 14-03-2020 FC Utrecht - FC Groningen o.13 afgelast
​​​Zaterdag 21-03-2020 FC Groningen o.13 - NEC afgelast
​​​​Zaterdag 28-03-2020 FC Groningen o.13 - sc Heerenveen afgelast
​​​​Zaterdag 04-04-2020 Willem II - FC Groningen o.13 afgelast
​​​​​​​​Zaterdag 11-04-2020 FC Groningen o.13 - FC Utrecht afgelast
​​​​​Zaterdag 18-04-2020 PEC Zwolle - FC Groningen o.13 afgelast
​​​​​​Zaterdag 25-04-2020 FC Groningen o.13 - Zeeburgia afgelast
Zaterdag 02-05-2020 sc Heerenveen - FC Groningen o.13 afgelast
​​​​​​​Zaterdag 16-05-2020 FC Twente - FC Groningen o.13 afgelast
​​​​​​​​Zaterdag 30-05-2020 NEC - FC Groningen o.13 afgelast