Stem op je favoriete fansjaal.
Na een overweldigend aantal inzendingen voor de “ontwerp-je-eigen-fansjaal-wedstrijd” zijn maandagmiddag drie sjaals gekozen. Tot en met zaterdag 16 maart om 17.00 uur kan worden gestemd.
De vakkundige jury bestond uit Tim Sparv, Nico Swart (Supportersvereniging) en Danielle Asmawidjaja (FC Groningen Merchandise). Na langdurig beraad hebben ze drie ontwerpen gekozen waarop supporters de komende week kunnen stemmen. Bij het kiezen uit de verschillende inzendingen is gekeken naar een aantal criteria. Zo werd er gekeken naar de aansluiten bij het FC Groningen-gevoel en werd er op gelet dat de sjaal niet op een andere sjaal in de collectie lijkt. Daarnaast werd er erg kritisch gekeken naar de haalbaarheid van het ontwerp.
Tot en met zaterdag 16 maart 2013 om 17.00 uur kan er gestemd worden op de verschillende ontwerpen. De ontwerper van de winnende sjaal ontvangt een mooi prijzenpakket, met daarin zijn eigen sjaal en een VIP-arrangement voor een thuiswedstrijd van FC Groningen.
Klik op onderstaande link om een stem uit te brengen:
