string(103) "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)"

Ruim 89.000 euro voor Make-A-Wish Nederland.

Dinsdag 03 april 2012 om 11:43

Maandagavond heeft FC Groningen in Autoborg bij sponsorrelatie Noordlease voor het tweede opeenvolgende jaar een Benefietavond gehouden ten bate van Make-A-Wish Nederland. De opbrengst lag ruim 10.000 euro hoger dan tijdens de vorige editie.

Tijdens deze benefietavond, georganiseerd door Organisatiebureau FC Groningen, traden diverse artiesten op, onder wie Tineke Schouten en Berget Lewis. Daarnaast werd er een veiling van bijzondere items gehouden, zoals een prachtig gesigneerd portret van recordinternational Edwin van der Sar, ambassadeur van Make-A-Wish Nederland.

Ook werden onder meer een persoonlijke exclusieve column van de hoofdredacteur van Voetbal International, Johan Derksen, geveild en een clinic door de trainers van FC Groningen. De totale opbrengst van de avond overtrof het bedrag van 2011 en bedroeg maar liefst 89.336 euro.

Gerelateerd nieuws.

04:49
1 week geleden

Eerste contract voor Robin Kelder bij FC Groningen

3 maanden geleden

FC Groningen bezoekt kinderafdeling Martini Ziekenhuis

5 maanden geleden

‘Ik ben een spits die met zijn hart speelt’