Lindgren: ‘Liepen achter de feiten aan’.
FC Groningen verloor zaterdagavond met 4-1 van SC Cambuur. De forse nederlaag kwam hard aan bij de Groningers. Aanvoerder Rasmus Lindgren schrok van het niveau van het elftal en was dan ook niet te spreken over het vertoonde spel in Leeuwarden.
“De eerste helft zijn we er niet,” zei Lindgren voor de camera van Fox Sports Eredivisie. “We begonnen slecht en slap en liepen daarna achter de feiten aan. We deden dingen die we niet moesten doen.”
Voorafgaand aan de wedstrijd was de Zweed nog vol vertrouwen. Hij had de afstraffing niet zien aankomen. “Ik had nooit gedacht dat we zover weg konden zakken. Ik vond dat we er klaar voor waren, we hadden goed getraind, maar je zag er niets van terug.”
De Leeuw
Michael de Leeuw zag de eerste fase van de wedstrijd vanaf de bank. “We kwamen al snel met 1-0 achter dus ik zat me wel te verbijten,” aldus De Leeuw tegen Fox Sports Eredivisie. “Op strijd zijn we vandaag afgetroefd. We kunnen goed voetballen, dat zien we op de training ook, maar als je zo snel met 2-0 achter komt, weet je dat je een moeilijke avond gaat krijgen.”
De topscorer van vorig seizoen kwam al in de eerste helft binnen de lijnen. “Had er zin in en voelde me goed, maar net voor rust kopt mijn man de 3-0 in dus dat is wel zuur.” De Leeuw beaamt dat het voor een voetballer lastig is ernaast te moeten staan, maar is strijdbaar om zich snel in de basis te knokken. “Ik denk dat ik vandaag weer heb laten zien dat ik het kan. Ik heb mijn goaltje meegepikt, had er nog eentje mogen maken en ga de komende week weer scherp trainen. Ik hoop snel weer mijn kans te kunnen pakken.”
