Kom zaterdag op tijd naar Euroborg en wanneer mogelijk op de fiets .
FC Groningen roept supporters op zaterdag ruim op tijd naar Euroborg te komen. Voorafgaand aan de wedstrijd tegen Excelsior is er van alles te doen in en rondom het stadion. De wedstrijd staat in het teken van Meer & Beter Bewegen. Kom wanneer mogelijk sportief op de fiets. Automobilisten kunnen met name op de terugweg te maken krijgen met stremmingen.
Het duel is door FC Groningen aangemerkt als maatschappelijke wedstrijden en staat in het teken van de beweegprogramma’s van Stichting FC Groningen in de Maatschappij. De Trots van het Noorden roept supporters waar mogelijk op om sportief de fiets naar Euroborg te pakken: Klik hier voor meer informatie. Fietsen zijn gratis te stallen in de rekken bij het stadion.
Supporters die niet op de fiets kunnen komen hebben de mogelijkheid om vanaf P&R Haren en P&R Hoogkerk met een pendelbus naar het stadion te reizen. Een retourticket kost €4,-. De pendelbussen starten twee uur voor de aftrap met rijden en gaan tot een uur na het laatste fluitsignaal terug.
Automobilisten kunnen op de terugweg te maken krijgen met stremmingen. Er wordt gewerkt aan de A7 richting Leek ter hoogte van Westpoort. Ook zijn er werkzaamheden aan de Helperzoom nabij Euroborg. Kijk voor actuele informatie over stremmingen en wegwerkzaamheden op www.groningenbereikbaar.nl

Voorafgaand aan de wedstrijd zal er zowel een supporters- als een beweegplein worden opgezet. Klik hier voor meer informatie. In het stadion loopt Tieme Smit een marathon door rondjes om het veld te lopen. Kom op tijd naar Euroborg om in actie te komen op het beweegplein of Tieme aan te moedigen in zijn challenge. Lees hier meer!

