string(103) "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)"

Euroborg in Groningen bezorgt Jong Oranje nu al bezoekersrecord!

Woensdag 04 juni 2025 om 12:01

Voor de uitzwaaiwedstrijd van Jong Oranje in de Groningse Euroborg zijn al meer dan 15.500 kaarten verkocht. Dit is (nu al) een bezoekersrecord voor een oefenwedstrijd of kwalificatiewedstrijd van Jong Oranje. De wedstrijd tegen Ivoorkust wordt op vrijdag 6 juni om 19.30 uur gespeeld. .

Er zijn nog kaarten beschikbaar voor de wedstrijd in Groningen en deze zijn te koop via deze link. KNVB Tickets

Het vorige bezoekersrecord voor een oefenwedstrijd of kwalificatiewedstrijd werd neergezet op 5 september 2008 tijdens de wedstrijd tussen Jong Oranje en Noorwegen (1-1). Deze wedstrijd werd gespeeld in het Parkstad Limburg stadion in Kerkrade en destijds kwamen er 14.139 mensen kijken. Het absolute bezoekersrecord van een thuiswedstrijd van Jong Oranje stond op 19.814 en werd eveneens gevestigd in de Euroborg in Groningen. Het record stamt uit 23 juni 2007 en was tijdens de EK-finale tegen Servië (4-1 winst).

Uitzwaaiwedstrijd Jong Oranje in de Groningse Euroborg
Jong Oranje begint op 12 juni aan het EK 2025 met een wedstrijd tegen Finland, maar voordat het team van Michael Reiziger naar Slowakije afreist is het nog één keer te zien in Nederland. De uitzwaaiwedstrijd in de Euroborg is de thuishaven van Jong Oranje-internationals Luciano Valente en Thom van Bergen. Ook Jong Oranje-international Bjorn Meijer heeft zijn roots in Groningen, doorliep net als de twee huidige FC’ers de FC Groningen Opleiding, brak door in Euroborg en speelt momenteel in België bij Club Brugge.

Programma Jong Oranje
Vrijdag 6 juni; Jong Oranje – Ivoorkust; 19.30 uur; Euroborg, Groningen
Donderdag 12 juni; Finland – Jong Oranje; 21.00 uur; Košice Football Arena, Kosice
Zondag 15 juni; Jong Oranje – Denemarken; 21.00 uur; Tatran Arena, Presov
Woensdag 18 juni; Jong Oranje – Oekraïne; 18.00 uur; Tatran Arena, Presov 
*Zaterdag 21 juni of zondag 22 juni; 18.00 uur of 21.00 uur; kwartfinale EK; Zilina of Presov
*Woensdag 25 juni; 18.00 uur of 21.00 uur; halve finale EK; Kosice of Bratislava
*Zaterdag 28 juni; 21.00 uur; Finale EK; Bratislava
*Mogelijkheden bij plaatsing Jong Oranje

Gerelateerd nieuws.

04:05
18 uur geleden

FC trapt voorbereiding af met mooie voetbalmiddag in Oostwold

03:22
2 dagen geleden

Op de rug van… Rui Mendes

31:50
3 dagen geleden

Bekijk de perspresentatie FC Groningen Vrouwen 1 terug