string(103) "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)"

Beloften winnen oefenduel met ONS Boso Sneek.

Zaterdag 27 juli 2013 om 18:13

Jong FC Groningen heeft zaterdagmiddag in Sneek met 3-1 gewonnen van ONS Boso Sneek. De ploeg van trainer Paul Raveneau stond bij rust met 2-0 voor. Richairo Zivkovic scoorde tweemaal. Krisztian Adorjan maakte de andere FC-treffer.

In Sneek was de inbreng van de eerste selectie redelijk fors te noemen. Zo stonden zes spelers uit de A-kern aan de aftrap en vielen er gedurende de wedstrijd nog eens twee in. Trainer Paul Raveneau was zeer te spreken over de beginfase van de wedstrijd: “Net als  tegen HHC Hardenberg heeft de ploeg een prima eerste halfuur gespeeld met goed samenspel, discipline en als team. Het laatste kwartier sloeg de vermoeidheid wat toe en werd het iets meer onzuiver.”
“In de rust hebben we geprobeerd de puntjes op de i te zetten, maar eigenlijk viel de samenwerking en de discipline weg en werd het een hele open wedstrijd met fouten over en weer.  Ruim een  week voor de start van de competitie weten we dus waaraan we nog moeten werken. Er zijn veel zaken die goed gaan, maar ook dingen die voor verbetering vatbaar zijn. Aanstaande woensdagmiddag hebben we met Jong AZ een prima krachtmeting om te kijken waar we na vijf-en-een-halve week staan.”
Maandag 5 augustus begint de competitie met een thuiswedstrijd tegen Jong Fortuna Sittard. Dat duel wordt gespeeld op Sportpark Corpus den Hoorn.
Opstelling Jong FC Groningen
Luciano (60’ Potveer); Hateboer, Ekong (46’ Ivens;  67’ Cijntje), Van Nieff (76’ Janzen), Burnet (76’ Johansson); Adorjan (60’ Boutzamar), Hiariej, Saban (46’ Ben Moussa); Mennega (60’ Jones), Zeefuik (81’ Van Leijenhorst), Zivkovic.
Scoreverloop: 13’ Zivkovic 0-1, 15’ Adorjan 0-2; 51’ Jurjen Bos 1-2, 75’ Zivkovic 1-3.

Gerelateerd nieuws.

04:49
4 dagen geleden

Eerste contract voor Robin Kelder bij FC Groningen

3 maanden geleden

FC Groningen bezoekt kinderafdeling Martini Ziekenhuis

5 maanden geleden

‘Ik ben een spits die met zijn hart speelt’