string(103) "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)"

Aisse Gumbs sluit aan bij FC Groningen Vrouwen.

Dinsdag 01 september 2026 om 11:47

FC Groningen Vrouwen heeft zich vlak voor het sluiten van de transferwindow verzekerd van de komst van vleugelaanvaller Aisse Gumbs. De 29-jarige speelster komt over van het Griekse Panathinaikos FC en sluit per direct aan bij de selectie van Atty Eelkema.

Gumbs werd geboren op Aruba, maar verhuisde op jonge leeftijd naar Groningen. In de stad kwam ze uit voor GVAV en Oranje Nassau, waarna ze enkele jaren later de overstap maakte naar Sparta Rotterdam en vervolgens Excelsior Rotterdam. Bij laatstgenoemde club maakte de vleugelaanvaller in 2022 haar debuut in de Vrouwen Eredivisie. Later vervolgde Gumbs haar carrière in België bij YLA, de vrouwentak van Club Brugge en maakte ze vervolgens de overstap naar het Griekse Panathinaikos FC.

Sinds 2022 is Gumbs bovendien international van Aruba. De buitenspeler beschikt over veel snelheid, dribbelvaardigheid en aanvallende kwaliteiten. Met gespeelde minuten op nationaal en internationaal niveau neemt Gumbs veel ervaring mee naar FC Groningen Vrouwen. Gumbs gaat in Groningen spelen met het rugnummer 18.

Gerelateerd nieuws.

1 uur geleden

FC Groningen op tien locaties On Tour in de komende herfstvakantie

3 uur geleden

‘Perfect voorbeeld hoe club en supporters samenkomen’

9 uur geleden

Donderdagavond live Q&A: De deadline voorbij