string(103) "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)"

Koç gelijk en Matavz geblesseerd.

Dinsdag 31 maart 2009 om 23:09

Oranje onder-19 heeft vanavond in Rosmalen met 2-2 gelijkgespeeld tegen de leeftdijdsgenoten van Roemenië. Jong Slovenië won op Malta met 2-0 zonder de geblesseerde Tim Matavz.

Serhat Koç stond in de basis in de oefenwedstrijd van Oranje onder-19, maar had het moeilijk tegen het sterke Roemeense centrum. De ploeg kwam na de pauze op een 2-0 achterstand en wist in de slotfase nog een gelijkspel uit het vuur te slepen: 2-2. Het was een duel in de voorbereiding op een EK-kwalificatietoernooi. Leonard Nienhuis kwam niet in actie.

Tim Matavz haakte afgelopen donderdag geblesseerd af bij het team van Jong Slovenië. De ploeg won dinsdagmiddag op Malta met 2-0. Het was het eerste duel in de aanloop naar het EK onder-21 van 2011.

Marcus Berg en Andreas Granqvist komen mogelijk woensdag in actie in een oefenwedstrijd met Zweden tegen Servië. Evgeniy Levchenko speelt in Engeland een WK-kwalificatiewedstrijd met Oekraïne.

Gerelateerd nieuws.

04:49
6 maanden geleden

Eerste contract voor Robin Kelder bij FC Groningen

10 maanden geleden

FC Groningen bezoekt kinderafdeling Martini Ziekenhuis

11 maanden geleden

‘Ik ben een spits die met zijn hart speelt’