string(103) "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)"

FC met vrijwel fitte selectie richting zondag.

Vrijdag 18 oktober 2013 om 14:03

Hoofdtrainer Erwin van de Looi kan zondag tegen PSV over een vrijwel gehele fitte selectie beschikken. Alleen aanvaller David Texeira is nog niet volledig hersteld van zijn bovenbeenblessure en zal naast de langdurig afwezigen Nick Bakker en Henk Bos niet beschikbaar zijn voor de wedstrijdselectie. Johan Kappelhof keert terug na een schorsing.

“David Texeira is op de goede weg en heeft de afgelopen week alweer enkele malen op het veld gestaan,” zegt Van de Looi. “Ik hoop hem er snel weer bij te hebben.” Eric Botteghin haakte aan het begin van de week tijdens een training af met een blessure, maar is fit voor de wedstrijd tegen PSV.
Eric Botteghin
“Eric had aan het begin van de week wat klachten aan zijn bovenbeen waar hij al langer mee rondliep, maar is ook fit en kan spelen. Botteghin is een ouderwetse, die moet je bij wijze van spreken van het veld schieten voordat hij stopt. We zijn heel tevreden over hoe hij het doet en zijn rol in het team.”
Van de Looi kon vanaf donderdag weer beschikken over een volledige groep nadat enkele spelers vanwege interlandverplichtingen afwezig waren geweest. Andraz Kirm kwam twee interlands in actie met Slovenië. William Ekong stond twee wedstrijden in de basis bij het Nederlandse Beloftenelftal. Keeper Stefan van der Lei en verdediger Timo Letschert waren met Jong Oranje op pad waar Letschert tot twee keer toe als invaller in het veld kwam. Krisztian Adorjan stond tweemaal in de basis bij Jong Hongarije en Filip Kostic zag Jong Servië twee maal voetballen, maar kwam zelf niet in actie.
Internationals
“Andraz Kirm heeft twee goede interlands gespeeld, maar het is voor hem helaas niet gelukt om zich met Slovenië te kwalificeren voor het WK. Ook Krisztian Adorjan heeft twee wedstrijden gespeeld. Vooral in de wedstrijd van Jong Hongarije tegen Jong Spanje heeft hij een goede indruk achtergelaten.”
“De interlands zijn goed voor de jongens en dus ook voor ons. Het is jammer wanneer je een speler in het geval van Kostic tien dagen kwijt bent zonder dat hij in actie komt, maar aan hem de taak om nog beter te gaan spelen zodat de bondscoach echt niet meer om hem heen kan.”

Gerelateerd nieuws.

04:49
1 week geleden

Eerste contract voor Robin Kelder bij FC Groningen

4 maanden geleden

FC Groningen bezoekt kinderafdeling Martini Ziekenhuis

5 maanden geleden

‘Ik ben een spits die met zijn hart speelt’