string(103) "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)"

Voetbalzomer op Eredivisie Live.

Donderdag 03 mei 2012 om 14:30

Eredivisie Live zendt gedurende het hele EK voetbal twee keer per dag het ‘EK Magazine’ uit. Het ‘EK Magazine’ brengt tijdens het toernooi iedere dag om 16.30 uur en 23.00 uur rechtstreeks het laatste nieuws uit Polen / Oekraïne, samenvattingen van de gespeelde wedstrijden, voor- en nabeschouwingen en sfeerreportages uit het land. Het ‘EK Magazine’ wordt gepresenteerd door Jan Joost van Gangelen, Bas van Veenendaal en Cristian Willaert. Hiermee heeft de voetbalzender zijn programmering voor de komende periode compleet.

7 mei tot en met 5 juni: Eredivisie Live leeft toe naar EK voetbal
Van 7 mei tot en met 5 juni brengt Eredivisie Live dagelijks officiële UEFA documentaires, historische EK wedstrijden en portretten van alle 16 deelnemers aan het EK in Polen en Oekraïne. Iedere dag van 20.00 uur tot 23.00 uur kunnen de liefhebbers terecht op Eredivisie Live voor een optimale voorbereiding op een van ’s werelds grootste sportevenementen, met daarin uiteraard ook veel aandacht voor Oranje.
20.00 uur: The Magic of the UEFA Euro
20.30 uur: Classic Match
21.00 uur: UEFA Euro: the official story
22.00 uur: The Contenders
22.30 uur: Classic Match
Het EK Magazine: van 8 juni tot en met 1 juli twee keer per dag
Gedurende het EK brengt Eredivisie Live iedere dag twee keer een vers EK Magazine. Met actuele live uitzendingen om 16.30 uur en 23.00 uur worden de kijkers bediend met het laatste nieuws uit Polen / Oekraïne, samenvattingen van de gespeelde wedstrijden, voor- en nabeschouwingen en sfeerreportages uit het land. Presentatie: Jan Joost van Gangelen, Bas van Veenendaal, Cristian Willaert.
Het Voorseizoen: veel live voetbal in juli
De maand juli staat in het teken van het ‘voorseizoen’ waarbij de Eredivisie clubs hun pijlen op het nieuwe seizoen richten. Eredivisie Live doet rechtstreeks en exclusief verslag van een groot aantal aantrekkelijke vriendschappelijke wedstrijden van de Eredivisie clubs én van de kwalificatiewedstrijden voor de Europese toernooien. Het Eredivisie seizoen 2012/13 start op vrijdag 10 augustus.

Gerelateerd nieuws.

2 weken geleden

‘Ik ben een spits die met zijn hart speelt’

2 weken geleden

Spits Oskar Zawada tekent in Euroborg

1 maand geleden

Een speciale middag voor FC-supporter Silte