onder-23

BEWERKT_onder 23

Selectie FC Groningen onder-23 2017/2018

Naam Geboortedatum Vorige club
Doel
31 Jan Hoekstra 04-08-1998 Gieterveen
32 Abdel Elouazzane 26-02-1998 AZ
33 Pelle Boevink 06-01-1998 FC Twente
Verdediging
34 Tim Riksman 09-06-1998 HVV Hollandia
35 Marijn Ploem 15-01-1998 HVV Hollandia
37 Lars Kramer 11-07-1999 NEC
38   Antonio Manolache (Roe) 30-01-2000 Otelul Galati (Roe)
39 Amir Absalem 19-06-1997 Feyenoord
52       Mohamed Abdulkarim 29-04-1997 GRC Groningen
Middenveld
36 Tom van de Looi 02-07-1999 ONR
41 Robbert de Vos 26-05-1996 Feyenoord
42 Gerald Postma 12-10-1997 vv ASC ‘75
43 Hampus Finndell (Zwe) 06-06-2000 IF Brommapojkarna (Zwe)
44 Kolbeinn Finnsson (IJs) 25-08-1999 Fylkir (IJs)
51 Daniel Bouman (Aus) 07-02-1998 Blacktown FC (Aus)
68 Ludovit Reis (Slw) 01-06-2000 SV Hoofddorp
Aanval
40 Kasper Oldenburger       12-02-1996 Hoogezand
45                          Antonio Sefer (Roe) 22-04-2000 Otelul Galati (Roe)
46 David Browne (PNG)             27-12-1995 PEC Zwolle
47  Michael Breij   15-01-1997 AZ
48      Tim Waterink 28-02-1997 NEC/FC Oss
49  Joël Donald 13-05-1996 Telstar
50 Tim Freriks 02-10-1998 KFC
Staf
                      Alfons Arts         Trainer/coach/manager
Gerard Wiekens                      Assistent-trainer
Antoine van der Linden                Talent coach
Henk Vegter      Teammanager
Johan van der Ploeg                 Verzorger
Theo Terpstra Materiaalman

Competitie indeling Derde Divisie Zaterdag

Spakenburg
FC Twente o.23
ASWH
Scheveningen
FC Volendam o.23
DVS '33 Ermelo
FC Groningen o.23
Harkemase Boys
VVOG
Quick Boys
Capelle
ONS Boso Sneek
Almere City FC o.23
ODIN '59
Magreb’90
Spijkenisse
ACV
DOVO
 
FC Groningen onder-23 speelt de thuiswedstrijden doorgaans op zaterdagmiddag om 15.00 uur op het hoofdveld van Sportpark Corpus den Hoorn.

Datum Wedstrijd Aanvang / uitslag
Zaterdag             26-08-2017 Spijkenisse – Jong FC Groningen 2-2
Zaterdag             02-09-2017 Jong FC Groningen – DOVO 15:00
Zaterdag             09-09-2017 ASWH – Jong FC Groningen 15:00
Zaterdag             16-09-2017 Jong FC Groningen – ACV 15:00
Zaterdag             23-09-2017 Jong Almere City - Jong FC Groningen 15:00
Zaterdag             30-09-2017 Jong FC Groningen – DVS’33 15:00