onder-15

Onder 15 2018/2019

Selectie FC Groningen onder-15 2017/2018

Naam Geboortedatum Vorige club(s) RVBS
Doel
Roy Mos 13-05-2004 Veendam 1894
Jasper Meijster 03-01-2005 vv Hoogezand
Veldspelers
Thom van Bergen 06-01-2004 vv Gorecht
Jay Kuiper 22-01-2004 GVAV-Rapiditas
Wouter Prins 06-02-2004 Hoogezand
Djurre Laansma 28-02-2004 Be Quick 1887
Xander de Wilde 21-05-2004 Be Quick 1887
Fofin Turay 07-06-2004 GVAV-Rapiditas
Gilanni Bos 13-07-2004 GVAV-Rapiditas
Menno Mulder 27-07-2004 vv Winsum
Nilay van der Ploeg 07-08-2004 Be Quick 1887
David van der Werff 31-08-2004 vv Actief
Jorg Schreuders 09-09-2004 Be Quick 1887
Maxim Mariani 03-11-2004 Be Quick 1887
Nathan Lesman 06-01-2005 NEC Delfzijl Bedum
Joop Oosterhof 28-01-2005 vv Zuidhorn Roden
Tijn Simmeren 25-02-2005 Be Quick 1887, Actief Assen
Thijmen Blokzijl 25-02-2005 Be Quick 1887, Velocitas Bedum
Robin Kelder 25-03-2005 ACV Assen
Nils Eggens 08-04-2005 Heiligerlee, SJO DVC Wildervank
Ahmed Abdo Mohamed 10-04-2005 DZOH, Bargeres Hoogeveen
Sven Kesimaat 01-06-2005 Hoogezand Wildervank
Rick Medema 09-06-2005 Asser Boys, VV Roden Assen
Staf
Bote Talsma Trainer/coach
Benjamin Sietsma Assistent-trainer
Albert Brommer Assistent-scheidsrechter
/ teamleider
Jan Bakker Verzorger
Robert Smit Keeperstrainer
Jan-Arend Vredeveld Fysiektrainer
Sven Aukes Fysiotherapeut

Speelschema Tweede Divisie D 2018/2019

Datum Wedstrijd Aanvang / uitslag
Zaterdag 22-09-2018 Be Quick '28 - FC Groningen 09.45 uur
Zaterdag 29-09-2018 FC Groningen - Flevo Boys 12.30 uur
Zaterdag 06-10-2018 Blauw Wit '34 - FC Groningen 12.30 uur
Zaterdag 13-10-2018 FC Groningen - Drachtster Boys 12.30 uur
Zaterdag 27-10-2018 GVAV- Rapiditas - FC Groningen 12.30 uur
Zaterdag 03-11-2018 FC Groningen - FC Emmen 12.30 uur
Zaterdag 10-11-2018 Quick '20 - FC Groningen 12.45 uur
Zaterdag 17-11-2018 FC Groningen - Be Quick 1887 12.30 uur
Zaterdag 24-11-2018 d'Olde Veste '54 - FC Groningen 12.30 uur
Zaterdag 01-12-2018 FC Groningen - Go Ahead Eagles 12.30 uur
Zaterdag 08-12-2018 DZOH - FC Groningen 10.00 uur
Zaterdag 09-02-2019 FC Groningen - Be Quick '28 12.30 uur
Zaterdag 16-02-2019 Flevo Boys - FC Groningen 10.30 uur
Zaterdag 09-03-2019 FC Groningen - Quick '20 12.30 uur
Zaterdag 16-03-2019 Be Quick 1887 - FC Groningen 12.30 uur
Zaterdag 23-03-2019 FC Groningen - d'Olde Veste '54 12.30 uur
Zaterdag 06-04-2019 Go Ahead Eagles - FC Groningen 13.00 uur
Zaterdag 13-04-2019 FC Groningen - DZOH 12.30 uur
Zaterdag 04-05-2019 FC Groningen - GVAV-Rapiditas 12.30 uur
Zaterdag 11-05-2019 FC Emmen - FC Groningen 12.30 uur
Zaterdag 18-05-2019 FC Groningen - Blauw Wit '34 12.30 uur
Zaterdag 25-05-2019 Drachtster Boys - FC Groningen 10.45 uur