onder-15

56onder15teamfoto20160822JV4009

Selectie FC Groningen onder-15

Naam Geboortedatum Vorige club
Doel
Levi de Ron                           27-05-2002                  Leeuwarder Zwaluwen
Stein Barkhuis                                       27-08-2002    vv Helpman
Owen van der Vlag                       02-10-2003   vv Wildervank
Verdediging
Nout de Groot                                                   09-02-2002   ZFC Zuidlaren
Milan de Koe                          03-04-2002                  SJO TLR
Tijs Mulder                                             22-04-2002   vv Hunsingo
Yannick Hettinga                               17-07-2002     vv Actief
Daan Scholtens                                     21-08-2002    vv Gieten
Emircan Gülge                                      06-02-2003    WVV
Jameson Wierenga                               03-03-2003    Be Quick 1887
Sietze de Klerk                                     29-06-2003   FC Assen
Jesse Glasbergen                             04-09-2003         vv Peize
Middenveld
Corvin Braun                                       04-01-2002     TV Bunde (Dui)
Jesper de Backer                                 13-09-2002      GVAV-Rapiditas
Cyrill Jansen                                          17-03-2003    Velocitas 1897
Robbin van Kooten                 15-04-2003                  Be Quick 1887
Luciano Valente                                04-10-2003        GVAV-Rapiditas
Aanval
Romano Postema                    07-02-2002                  GVAV-Rapiditas
Joël van Kaam                              08-03-2002            vv Appingedam
Kian Slor                                                 23-03-2002  vv Hoogezand
Bjorn Meijer                                        18-03-2003      vv Helpman
Olivier van der Tuin                               14-11-2003   vv Roden
Maurilio De Lannoy                          07-11-2003        ZFC Zuidlaren
Staf
Bote Talsma                             Trainer/coach
Kurt Elshot                              Assistent-trainer
Peter van der Slot                       Assistent-trainer
Robert Smit                                 Keeperstrainer
Jan Arend Vredeveld              Fysiektrainer
Michel Dammer                       Teamleider
Jasper Boer                              Assistent-scheidsrechter
Jan Bakker                     Verzorger

Competitie indeling Onder-15 Eerste Divisie A

PEC Zwolle
FC Groningen
Almere City FC
De Graafschap
Zeeburgia
Be Quick 1887
Go Ahead Eagles
FC Emmen
DWS afc
Buitenveldert sc.
Quick ‘20
Alphense Boys
 
FC Groningen onder-15 speelt de thuiswedstrijden doorgaans op zaterdagmiddag om 12.30 uur op het kunstgras van Sportpark Corpus den Hoorn.