Selecties opleiding FC Groningen nagenoeg rond

14 juni 2018 / vandaag

FC Groningen heeft inmiddels 119 spelers vastgelegd voor de zes opleidingsteams in het seizoen 2018/2019. Naar verwachting komt daar in ieder geval nog één speler bij voor de onder-17.
Komende maandag, 18 juni, start voor de onder-19 tot en met onder-12 het eerste deel van de voorbereiding van drie weken. FC Groningen onder-23 start op maandag 25 juni en traint de hele zomer door.

FC Groningen onder-23 (14+5 spelers)
Trainers: Alfons Arts en Gerard Wiekens
Pelle Boevink (doel), Nick Plomper (doel; afkomstig van: Ajax), Daniel Bouman, Thijs Dallinga (FC Emmen), Tim Freriks, Matthijs Hardijk (AZ), Kellian van der Kaap (Harkemase Boys), Antonio Manolache, Martijn van Maastrigt, Jhurrey Margaritha, Marijn Ploem, Tim Riksman, Antonio Sefer, Luuk Wouters (Willem II); Rano Burger*, Mees Gootjes*, Daniël van Kaam*, Luka Prljic*, Tapmahoe Sopacua*.
NB: Michael Breij en Gerald Postma starten het seizoen bij de eerste selectie op zondag 24 juni.
* = spelers onder-19 die in ieder geval de voorbereiding met onder-23 starten op maandag 25 juni

FC Groningen onder-19 (18 spelers)
Trainers: Marcel van Buuren en Paul Matthijs
Oscar Hooiveld (doel), Thijs Jansen (doel; Feyenoord), Mats Roorda (doel), Oussama El Azzouzi (DOVO), Remco Balk, Pim Betzema, Sam Crowther, Ayoub Haddad, Max Hamelink (Be Quick 1887), Deonell Jamie, Mohamed el Kharbachi (Feyenoord), Leonel Miguel, Thomas Poll, Joris Reiziger, Ken Raghoebar, Stuart Ritchie, Oskari Sallinen, Giovanni Zwikstra.

FC Groningen onder-17 (20 spelers)
Trainer: Sander van Gessel
Levi de Ron (doel), Thom van Rotterdam (doel; FC Emmen), Owen van der Vlag (doel), Jesper de Backer, Guus Beaumont (sc Buitenveldert), Corvin Braun, Emircan Gülge, Yannick Hettinga, Cyrill Jansen, Joël van Kaam, Sietze de Klerk, Milan de Koe, Maurilio de Lannoy, Bjorn Meijer, Tijs Mulder, Jan Muller (sc Buitenveldert), Romano Postema, Jens Schraven (sc Heerenveen), Kian Slor, Luciano Valente.

FC Groningen onder-15 (23 spelers)
Trainer: Bote Talsma
Jasper Meijster (doel), Roy Mos (doel), Ahmed Abdo Mohamed, Thom van Bergen, Thijmen Blokzijl, Gilanni Bos, Nils Eggens, Robin Kelder, Sven Kesimaat, Jay Kuiper, Djurre Laansma, Nathan Lesman, Maxim Mariani, Rick Medema, Menno Mulder, Joop Oosterhof, Nilay van der Ploeg (Be Quick 1887), Wouter Prins, Jorg Schreuders, Tijn Simmeren, Fofin Turay, David van der Werff, Xander de Wilde.

FC Groningen onder-13 (19 spelers)
Trainer: Jeroen Scholma
Finn van Dijk (doel), Alin Turksma (doel), Lars Bijma, William de Boer, Clayton Bonevacia, Sven Bouland, Lucca Couperus, Björn de Grijs, Domaro Deenen, Kyano Doesburg, Iwan Henstra, Mark Hoekstra, Yénio Holder, Dani Kaisam, Jari Kolthof, Ivan Laarman, Roy Leicester, David Schut, Marco Speelman.

FC Groningen onder-12 (20 spelers)
Trainer: Byron Bakker
Jens Lanenga (doel; Helpman), Merlijn van der Veen (doel; Be Quick 1887), Jonas de Graaf (Gorecht), Dennis Heijne (Stadskanaal), Mats Hoorndijk (DVC Appingedam), Colin Kliphuis (FVV), Natan Koekkoek (Velocitas 1897), Lukas Nieuwenhuis (Surhuisterveen), Thomas van Noort, Jayden Rahawarin (HFC'15), Joas de Ruiter (ACV), Edu Sabandar (Hoogeveen), Jismerai Scheffer (GRC Groningen), Bilal Soussi (GVAV-Rapiditas), Boet Swijghuisen Reigersberg (vv Winsum), Sverre Tuil (NEC Delfzijl), Björn Veldhuis (Drachtster Boys), Lars Venhuizen (NEC Delfzijl), Stijn Weggemans (Zuidhorn), Sylvan Zwerver (Be Quick 1887).

Gasterra

Praat mee

Laatste nieuws