Indeling competities opleiding 2018/2019 bekend

2 juli 2018 / vandaag

De indeling voor de competities van FC Groningen onder-23, onder-19, onder-17, onder-15 en onder-13 zijn bekend. Daarnaast is ook het speelschema voor FC Groningen onder-23 gepubliceerd door de KNVB.

Derde Divisie Zaterdag 2018/2019
Achilles 1929*, Ajax (am.), ASWH, DOVO, DVS'33 Ermelo, De Dijk*, Eemdijk, Jong FC Groningen, Hoek, Harkemase Boys, FC Lisse, Noordwijk, ODIN 59, ONS Sneek, Quick Boys, SJC*, SteDoCo, VVOG. (* = zondagclubs)

Eredivisie onder-19 (najaar) 2018/2019
ADO Den Haag, Ajax, AZ, Feyenoord, FC Groningen, sc Heerenveen, NAC, NEC/FC Oss, PSV, Sparta Rotterdam, FC Utrecht, Vitesse, FC Volendam, Willem II.

Eredivisie onder-17 (najaar) 2018/2019
Ajax, AZ, Excelsior, Feyenoord, FC Groningen, sc Heerenveen, NEC/FC Oss, PEC Zwolle, PSV, Sparta Rotterdam, FC Twente, FC Utrecht, Vitesse, FC Volendam.

Tweede Divisie D onder-15 2018/2019
Be Quick 1887, Be Quick '28, Blauw Wit '34, Drachtster Boys, DZOH, FC Emmen, Flevo Boys, Go Ahead Eagles, FC Groningen, GVAV-Rapiditas, d'Olde Veste '54, Quick '20.

Eredivisie Laag onder-13 (najaar) 2018/2019
ADO Den Haag, Go Ahead Eagles, De Graafschap, FC Groningen, sc Heerenveen, NAC, Vitesse, Roda JC.

Twin Games Poule onder-12 (najaar) 2018/2019
FC Groningen
. Rest nog niet bekend.

Speelschema Derde Divisie Zaterdag 2018/2019
1. Zaterdag 25 augustus (18.00 uur): Achilles’29 – FC Groningen
2. Zaterdag 1 september (15.00 uur): FC Groningen – Quick Boys
3. Zaterdag 8 september (17.00 uur): asv De Dijk – FC Groningen
4. Zaterdag 15 september (15.00 uur): FC Groningen – Eemdijk
5. Zaterdag 22 september (14.30 uur): SteDoCo – FC Groningen
6. Zaterdag 29 september (15.00 uur): FC Groningen – ASWH
7. Zaterdag 6 oktober (15.00 uur): FC Groningen – ONS Sneek
8. Zaterdag 13 oktober (18.00 uur): SJC – FC Groningen
9. Zaterdag 20 oktober (15.00 uur): FC Groningen – Hoek
10. Zaterdag 27 oktober (14.30 uur): ODIN’59 – FC Groningen
11. Zaterdag 3 november (15.00 uur): FC Groningen – VVOG
12. Zaterdag 17 november (14.30 uur): FC Lisse – FC Groningen
13. Zaterdag 24 november (15.00 uur): FC Groningen – Noordwijk
14. Zaterdag 1 december (14.30 uur): DOVO – FC Groningen
15. Zaterdag 8 december (15.00 uur): FC Groningen – Harkemase Boys
16. Zaterdag 15 december (14.30 uur): Ajax – FC Groningen
17. Zaterdag 12 januari (15.00 uur): FC Groningen – DVS’33
18. Zaterdag 19 januari (15.00 uur): ASWH – FC Groningen
19. Zaterdag 26 januari (15.00 uur): FC Groningen – Achilles’29
20. Zaterdag 2 februari (15.00 uur): Quick Boys – FC Groningen
21. Zaterdag 9 februari (15.00 uur): FC Groningen – asv De Dijk
22. Zaterdag 16 februari (14.30 uur): Eemdijk – FC Groningen
23. Zaterdag 23 februari (15.00 uur): FC Groningen – FC Lisse
24. Zaterdag 9 maart (14.30 uur): VVOG – FC Groningen
25. Zaterdag 16 maart (15.00 uur): FC Groningen – ODIN’59
26. Zaterdag 23 maart (14.30 uur): Hoek – FC Groningen
27. Zaterdag 30 maart (14.30 uur): Harkemase Boys – FC Groningen
28. Zaterdag 6 april (n.n.b.): FC Groningen – Ajax
29. Zaterdag 13 april (14.30 uur): Noordwijk – FC Groningen
30. Zaterdag 20 april (15.00 uur): FC Groningen – DOVO
31. Zaterdag 4 mei (15.00 uur): ONS Sneek – FC Groningen
32. Zaterdag 11 mei (15.00 uur): FC Groningen – SJC
33. Zaterdag 18 mei (14.30 uur): FC Groningen – SteDoCo
34. Zaterdag 25 mei (14.30 uur): DVS’33 – FC Groningen

Play-offs Derde Divisie 2019
1. Woensdag 29 mei: Halve finale heenwedstrijd
2. Zaterdag 1 juni: Halve finale terugwedstrijd
3. Woensdag 5 juni: Finale heenwedstrijd
4. Zaterdag 8 juni: Finale terugwedstrijd

Gasterra

Praat mee

Laatste nieuws