TROTS VAN HET NOORDEN

Speciale actie: voor 25 piek naar Fortuna

26-04-01 - 12:10 - Categorie: Eerste elftal

Aanstaande zaterdag speelt FC Groningen de uitwedstrijd tegen Fortuna Sittard. Rond deze wedstrijd wordt een speciale FanTour georganiseerd. FC-supporters kunnen voor slechts 25 gulden de wedstrijd bijwonen. Een korting van 50% !!!



Bijna een jaar geleden organiseerde FC Groningen samen met een aantal sponsors de onvergetelijke busreis naar MVV. In die wedstrijd werd de basis gelegd voor het kampioenschap van de nacompetitie. Het met 1-4 gewonnen duel werd destijds bijgewoond door 600 FC-supporters die voor een ongekende sfeer zorgden. Negentig minuten carnaval, de Geusselt was groenwit.

Komende zaterdag staat voor de FC weer een cruciaal duel op het programma in Limburg. Ditmaal is Fortuna Sittard de tegenstander. Bij winst handhaaft de FC zich vrijwel zeker op het hoogste niveau.

Om een zo groot mogelijke supportersschare op de been te brengen, hebben FC Groningen en haar Supportersvereniging besloten om de kosten van de busreis voor hun rekening te nemen. Supporters die mee willen, kunnen voor slechts 25 gulden naar Sittard. Supporters die op eigen gelegenheid willen afreizen, betalen dezelfde prijs voor een los kaartje in het uitvak.

De spelregels:

- Prijs van busreis en kaartje: 25 gulden

- Aanmelden en betalen bij de FC Receptie voor donderdag om 19.00 uur

- FanTour-lidmaatschap is NIET verplicht

- Iedereen krijgt een gratis lunchpakket

- Vertrek zaterdagmiddag om 14.30 uur vanaf de Sontweg

- Aanvang Fortuna-Groningen is 19.30 uur


Bron: Internetredactie FC Groningen


Nieuws

Overig nieuws

16/5

FC Groningen werkt op zondag 24 juni de eerste training af...

16/5

FC Groningen speelt ter afsluiting van het seizoen...

16/5

Dinsdagmiddag heeft Theo Huizinga in Euroborg zijn...